Усю комерційну та маркетингову діяльність, яка здійснювалась на російському ринку через дочірню компанію Théa Pharma, призупинено.

Théa (Laboratoires Théa, Франція) - відома незалежна європейська компанія, яка створена в 1994 р. Théa займає лідируюче місце в Європі серед офтальмологічних компаній, спеціалізується на розробці та просуванні препаратів і продуктів для офтальмології. Théa реалізує свої продукти більш ніж у 75 країнах світу: в Європі, Північній та Південній Америці, в Африці, на Далекому Сході (в Японії та Кореї). 95% виробничої потужності компанії розташовано на території Європейського союзу, саме тут виробляється продукція і для України.

Значну частину свого прибутку Théa витрачає на наукові розробки, активно підтримує освітні програми для молодих офтальмологів. Компанія створила корпоративний благодійний фонд (Fondation Théa), покликаний допомагати в реалізації гуманітарних та загальних ініціатив, спрямованих на боротьбу зі сліпотою, лікування трахоми в Африці та покращення здоров'я очей. Laboratoires Théa відома в світі продуктами без консервантів, є піонером та лідером в богатьох галузях офтальмології в Європі. Laboratoires Théa створила ряд інноваційних фармакологічних технологій і продуктів: перші краплі для боротьби з трахомою і гнійним кон'юнктивітом; перший в світі багатодозовий флакон без консервантів АВАК®; перший в Європі науково обґрунтований вітамінно-антиоксидантний комплекс для здоров'я очей; перший гель для лікування синдрому сухого ока; перший офтальмологічний протигерпетичний гель; перші продукти для догляду за повіками. Представництво «Лаборатуар Теа» в Україні ЄДРПОУ 26620013; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Сайт представництва: https://thea.ua/. Ознайомтесь з представленими в Україні безрецептурними продуктами компанії:

Продукти компанії

Нутроф® Форте

Дієтична добавка, нутріцевтик для захисту сітківки ока, збереження гостроти зору: антиоксидантні вітаміни, мікроелементи та інші корисні компоненти; 1 капсула на добу.

Показання:

підтримка здоров'я очей, допомога при тривалих зорових навантаженнях, при вікових захворюваннях, для корекції харчового раціону.

Детальніше

Теалоз® Дуо

Офтальмологічний розчин 10 мл, стерильний, без консервантів для забезпечення миттєвого комфорту для очей.

Показання:

захист, зволоження, змащування поверхні очей у випадках виникнення відчуття дискомфорту, печіння, подразнення.

Детальніше

Теагель®

Гель 30 г в тубі, без консервантів для щоденної гігієни повік. Очищує, зволожує, заспокоює повіки. Гіпоалергенний, без парабенів, ароматизаторів. Не потребує змивання. 60 доз в тубі.

Показання:

Гель для щоденної гігієни повік і вій, а також для очищення повік при блефаритах, акне, синдромі сухого ока.

Детальніше
Історія Laboratoires Théa

Історія компанії Laboratoires Théa міцно пов’язана з династією Шибре.

Протягом останніх 150 років представники п’яти поколінь сім’ї Шибре присвячували свої життя офтальмології.

Засновником династії став Поль Шибре (1844-1911). Він увійшов в історію медицини як видатний лікар, дослідник, автор наукових робіт, винахідник і творець інструментарію та методів обстеження, засновник французького офтальмологічного товариства (1883 р.) Детальніше з історією компанії Théa Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Жан-Фредерік Шибре та Анрі Шибре - Президенти Laboratoires Théa.